Наша компанія реалізує тару для транспортування та зберігання небезпечних речовин, харчових продуктів, технічних рідин, агресивних рідин (автохімії, побутової та будівельної хімії, масел, корозійних, окислювальних, отруйних і т.д., у тому числі пестицидів та органічних добрив)

Ми виробляємо нові пластикові каністри з об’ємом від 0,25 літра до 20 літрів із високоякісного поліетилену HDPE, використовуючи сучасне обладнання та передові технології.
Ці нові каністри мають особливу конструкцію із системою жорстких ребер, що надає їм високу геометричну міцність і робить більш стійкими до навантажень.
Ми співпрацювали з європейськими експертами, щоб розробити абсолютно нову серію штабелюваних каністр, які допоможуть нашим клієнтам не тільки зберегти вміст каністри, але й забезпечити безпечне зберігання та перевезення з урахуванням довкілля.
Завдяки особливостям конструкції, розмірам та міцності поліетиленових штабелюваних каністр, їх можна розміщувати на піддонах без необхідності використання додаткових матеріалів, розміщуючи їх у кілька ярусів.
Це сприяє оптимальному завантаженню транспорту та економії складських просторів.
Щоб зберегти товарний вигляд та полегшити процес навантаження та розвантаження, каністри упаковуються в поліетиленові пакети, встановлюються на піддони та обв’язуються стрейч-плівкою.

Вся продукція, яку пропонує наша компанія, має європейські сертифікати якості